Практичний досвід і працевлаштування

    Практичний досвід підготовки здійснюється на провідних  підприємствах галузі – ТОВ «Данон» (ТМ „Активія”, ТМ „Растишка”, ТМ „Даниссимо”), ЗАТ «Лакталіс» (ТМ „Президент”, ТМ „Фанні”, ТМ „Білосвіт”), ТОВ «Іллінецькиймолзавод» (ТМ „Селянське”), ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат» (ТМ „Біла лінія”, ТМ „Premialle”), ТОВ «ІНТЕРФУД» (Тульчинський маслосирзавод, Вапнярськийсир завод, Крижопільський сир завод, Чечельницький завод плавлених сирів, Рожищенськийсир завод), ВКФ «Агромарін» (ТМ «Лавіта»)ТОВ «СФ «Еліт», ПАТ «Житомирський маслозавод», ПАТ «Канівський маслосирзавод» та інші.Кращі студенти факультету навчаються за обміном у Болгарії, Польщі, Голландії, Білорусі, Росії, США.

ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат»

Білоцерківський молочний комбінат – це сучасне українське підприємство, яке відповідає стандартам якості та безпеки виробництва молочної продукції. Комбінат з самого початку був спроектований з урахуванням європейських гігієнічних стандартів, починаючи від вибору місця будівництва до розташування виробничих зон у середині. Максимальна потужність БМК – переробка 250 т молока на добу.

Нові технології виробництва, сучасне обладнання, технологічні процеси переробки молока, використання заквасок та пакування дозволяють донести до споживача якісні і безпечні молочні продукти.

Білоцерківський молочний комбінат представляє бізнес-напрям «Продукція з незбираного молока» Групи компаній «ТЕРРА ФУД» – одного з найбільших вертикально інтегрованих холдингів м’ясо-молочної галузі України. Виробничі потужності Білоцерківського молочного комбінату дозволяють виготовляти щорічно цільномолочної продукції – 60 200 тонн на рік, м’ягкого сиру – 2 880 тонн на рік.

Комбінат – єдиний виробник молочних сумішей для коктейлів та морозива компанії «McDonald`s» в Україні, а також постачальник молочних сумішей для Молдови, Білорусі, Азербаджану та Грузії.

На БМК вперше в Україні розпочався випуск продуктів преміального сегменту під ТМ Premialle.

Історія компанії починається з амбіційної мрії: побудувати нове, сучасне, гідне молодої української Держави молочне підприємство і відповідати, прийнятій Україною політиці Євроінтеграції.

Так в 2006 році, в чистому полі, під Білою Церквою, в центрі України був закладений фундамент нового молочного підприємства. Вперше нове будівництво за роки незалежності України. У 2007 році, на завершальному етапі будівництва, Білоцерківський молочний комбінат увійшов до складу Українського торгово-виробничого холдингу Терра Фуд. У 2008 році на Білоцерківському молочному комбінаті був завершений монтаж і пуско-наладка обладнання, і 19 вересня 2008 року стало офіційним Днем народження Білоцерківського молочного комбінату.

На полицях магазинів з’явилася молочна продукція комбінату:

  • перші преміальні українські молочні продукти під ТМ Premialle: молоко, ряжанка, кефір і біокефір в скляній тарі, а також сир «Фета». Вперше сир «Фета» став вироблятися в Україні. БМК єдине підприємство в Україні, яке має відповідне обладнання, і становить конкуренцію імпортним сирам, які завозяться з Європи.
  • серія традиційних молочних продуктів під ТМ «Біла лінія» – пастеризоване молоко, кефір, біо-кефір, ряжанка, йогурти, зернистий сир, вершки, сметана.

З 2009 року Білоцерківський молочний комбінат стає партнером компанії «McDonald`s» з виробництва молочних сумішей для морозива та шейків. На сьогодні комбінат – єдиний виробник молочних сумішей для коктейлів і морозива компанії «McDonald`s» в Україні, а також постачальник молочних сумішей для Молдови, Білорусії, азербаджана та Грузії.

У 2010 році на Білоцерківському молочному комбінаті впроваджений Стандарт ISO 22000:2007 «Система менеджменту в області безпеки продовольства і харчової продукції – Вимоги для будь-яких організацій в ланцюжку постачань». Це перший міжнародний стандарт, який встановлює вимоги до системи управління безпечністю харчових продуктів, щоб гарантувати безпеку протягом усього ланцюга виробництва харчових продуктів до стадії кінцевого споживача. Стандарт ISO 22000 відповідає принципам Міжнародного кодексу HACCP.

У 2010 році на щорічній дегустації (Німеччина м. Мюнхен), де представляють свою продукцію всі європейські виробники молочних сумішей для шейків і морозива «McDonald`s», дегустаційною комісією Європейського центру якості, була оцінена суміш для морозива виробництва БМК найвищими балами: 100 балів зі 100 можливих.

У 2011 році на Білоцерківському молочному комбінаті впроваджено Інтегровану систему управління підприємством (ІСУП) на основі стандартів ДСТУ ISO 22000:2007 «Система управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга» та ДСТУ ISO 9001:2009 «Система управління якістю. Вимоги». Інтегрована система управління підприємством гарантує якість і безпечність молочних продуктів на всьому ланцюгу їх виробництва до кінцевого споживача.

У 2011 році БМК увійшов до першої десятки виробників молочної продукції України з часткою ринку 2,8%.

У 2012 році молочні суміші для морозива та коктейлів «McDonald`s» виробництва Білоцерківського молочного комбінату вдруге визнані кращими в Європі. Продукція від українського виробника вийшла переможцем у порівнянні з аналогічними сумішами, виготовленими 15 європейськими підприємствами для «McDonald`s» з різних країн: Німеччини, Швейцарії, Данії, Норвегії, Австрії, Бельгії, і т. д.

Результати дегустації молочних сумішей від БМК, що проходила 21-22 серпня 2012 року на базі Європейського центру якості компанії «McDonald`s» в м. Мюнхен (Німеччина) показали найбільшу кількість балів: 97 балів зі 100 можливих по молочній суміші для коктейлю та 98 балів зі 100 можливих по молочній суміші для морозива. (недоліків не виявлено).

У 2011 році БМК увійшов до першої десятки виробників молочної продукції України з часткою ринку 2,8%.

Адреса та контактна інформація заводу:

09172, Київська область, Білоцерківський район, с. Томилівка,

вул. Узинська, 2

Тел: (044) 233-60-24; (044) 233-60-27;
тел/факс: (0456) 37-66-20
e-mail: office@bmk.com.ua
www.bmk.com.ua

____________________________________________________________________________________________________

ТОВ «Торговий дім «Еліт»

Компанія «Еліт» була заснована у 2003 р. Основним напрямком її діяльності є виробництво і реалізація морозива торговельної марки «Ажур». До продуктового портфелю Групи компаній «Еліт» входить морозиво та заморожені продукти ТМ «Ажур», морозиво ТМ «Троянда».
Асортимент морозива ТМ «Ажур» нараховує близько 70-ти найменувань, серед яких морозиво з класичним смаком (пломбір, ванільне та шоколадне морозиво) та багато позицій з новаторськими оригінальними рецептурами, котрі з кожним днем завойовують все більше прихильників. Звичайно, ТМ «Ажур» пропонує широкий асортимент фруктових льодів та неперевершений у літню спекотну погоду сорбет.

Асортимент морозива ТМ «Троянда» нараховує близько 40-ка найменувань – з класичними позиціями (пломбір, ванільне та шоколадне морозиво) та оригінальними пропозиціями (морозиво з топінгами, горішками, фруктовими смаками). Крім того, ТМ «Троянда» пропонує широкий асортимент тортів з морозива.

Асортимент заморожених продуктів ТМ «Ажур» замороженных продуктов – инфо предоставим дополнительно) складають заморожені фрукти та овочі, а також заморожені суміші. Загалом асортимент налічує близько 25 позицій, серед яких провідне місце займають супові та гарні суміші, ягоди та моно-овочі.

Вся продукція ТМ «Ажур» та ТМ «Троянда» виготовляється винятково згідно ДСТУ та відзначається бездоганним рівнем якості.

Сьогодні компанія «Еліт» реалізує продукцію через схему прямих продажів та забезпечує присутність своїх торгових марок як в національних та локальних торговельних мережах, так і в лінійній роздрібній торгівлі. Також ми здійснюємо дистриб’юцію кількох залучених торговельних марок («Смаком», «Золотой Петушок»).

Історія ТОВ «Еліт» розпочалася 2003 року.  У 2009 році  побудували перший в Україні завод з виробництва морозива замкненого циклу за європейськими стандартами (м. Сміла, Черкаська обл.) – підприємство повністю автоматизоване, у виробничі процесах відсутнє будь-яке людське втручання. Завод обладнано найновішим обладнанням від провідних світових виробників, склад для зберігання готової продукції за європейською класифікацією належить до класу А, що дозволяє зберігати та відвантажувати більше 250 тон продукції на день.

Відкриття заводу дало значний поштовх розвиткові економіки регіону та вирішенню питання зайнятості його населення. До того ж високотехнологічне оснащення та випуск нових видів продукції підвищило конкурентоспроможність українського підприємства та дозволило гідно представляти харчову галузь України на міжнародних ринках.

Велику увагу ми приділяємо дотриманню високих стандартів якості продукції – лабораторії заводу регулярно проходять атестацію та постійно контролюють якість сировини та виробництва морозива на всіх етапах його виробництва.
На заводі працюють виробничі лабораторії: фізико-хімічна та мікробіологічна. Жорсткий вхідний контроль сировини дозволяє визначати найкращих постачальників та відбирати сировину та інгредієнти за найвищими стандартами якості. Як і сировина, жорстку перевірку проходить і кожна партія готової продукції.
Продукція, яку виготовляє наш завод, високо оцінила державна дегустаційна комісія. У 2011 році в межах виставки «Морозиво та заморожені продукти» морозиво ТМ «Ажур» було відзначене двома золотими і двома срібними медалями.

Адреса та контактна інформація заводу:

м. Сміла, вул. Р. Люксембугр, 4. Телефон: (04733) 4-51-86

____________________________________________________________________________________________________

ТОВ “ДАНОН”

Завод Данон Дніпро м. Херсон

Завод «Данон Дніпро» в Херсоні – завод світового рівня
Після придбання заводу «Родич» у 2006 році компанія «Данон» здійснила повну реконструкцію та модернізацію заводу згідно із світовими стандартами «Данон». Виробничі потужності «Данон Дніпро» тепер дозволяють виробляти питні та десертні йогурти, сметану, молоко, кефір і ряжанку.
На сьогоднішній день на заводі виробляється продукція під такими Торговельними Марками: «Веселий Пастушок», «Живинка», «Активіа», «Даніссімо», «Растишка». Більше 30% продукції компанії «Данон», що реалізується в Україні, виготовляється саме на заводі у Херсоні. Процес виробництва відповідає усім найвищим стандартам якості.

Адреса та контактна інформація заводу:

м. Херсон, Бериславське шоссе, 37, 73008
Тел. +38 0552 35 44 59
Тел. +38 0552 35 44 61
Факс +38 0552 32 29 01

Завод Галактон м.Київ

Молочний завод Галактон – 50-річна історія любові киян

Завод Галактон можна вважати символом молочної галузі України.

Він був заснований 1961 року і називався тоді – Київський молокозавод № 2.
У 1987 почався запуск виробництва стерилізованого молока та встановлення асептичної лінії Tetra Pak. У 2006 було реконструйовано відділення дитячого харчування, і проведена установка нової лінії ультра фільтрації Tetra Pak.
Інтеграція з компанією «Данон» почалася в 2010. Зараз на підприємстві працює 550 співробітників, у рік переробляється
80000 т молока, з яких роблять 80 молочних продуктів різних торгових марок «Данон».

Прихід компанії “Данон” якісно удосконалив систему управління безпечністю харчових продуктів. Була впроваджена міжнародна система НАССР, яка забезпечує контроль на всіх етапах харчового виробництва. Контролюється і моніториться весь виробничий процес – від приймання сировини до випуску готового продукту.Продукція, що випускається, збагачується молочно-кислими бактеріями, мікробіологічний контроль яких здійснюється у кожній партії готової продукції.

Адреса та контактна інформація заводу:

Київ, вул. М. Раскової, 4, 02660
Тел. +38 044 499 01 70 . Факс +38 044 499 01 74

Завод Кременчук

ПАТ Кременчуцький міськмолокозавод – завод з найбільшою історією

Завод був заснований ще в 1929 і переробляв тоді 600 тонн молока на рік.
У 1986 пройшла реконструкція з будівництвом нових виробничих корпусів і котельної, збільшення потужності до 180 тис. тонн на рік. Розпочався випуск цільномолочної продукції, морозива, сухого молока, масла, кисломолочного сиру.
З 1999 на заводі проходить масштабна реорганізація і модернізація виробництва – з’являються нові лінії з виробництва сухого молока, морозива, глазурованих сирків. У 2004 тут, вперше в Україні розпочато випуск молока в ПЕТ-пляшці.
У 2010 починається інтеграція з компанією Данон.
Сьогодні на заводі в Кременчуці працюють 330 співробітників, а фактичні потужності з виробництва молока, масла та кисломолочної продукції становлять 50 000 т/рік. 30 СКЮ у виробничій лінійці.

Адреса та контактна інформація заводу:

м. Кременчук, 40 років Жовтня, 14/69, 39600
Тел. +38 05366 74 36 70Факс +38 0536 74 36 75

Перелік базових договорів на практику студентів

спеціальності 181 Харчові технології (1,4курс, за СВО «Магістр»)

Технології управління молочним бізнесом

Назва підприємства

І

IV

тех.

IV

пр.

Маг

1р.н.

Маг.

2р.н.

ТОВ «ФК «Біостимулятор»

15

ТОВ «АВА»

15

ТОВ «Одеський олійноекстракційний завод»

15

ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат»

3-5

3-5

3-5

ПрАТ «Тернопільський молокозавод»

2-4

2-4

2-4

ПРАТ «Лакталіс-Миколаїв»

2-3

2-3

2-3

Кількість місць

12 м+м+р

3

3

4

2

Перелік базових договорів на практику студентів

спеціальності 181 Харчові технології(1,4курс, за СВО «Магістр»)

Технології олійно-жирових продуктів і косметики

Назва підприємства

І

IV

тех.

IV

пр.

Маг

1р.н.

Маг.

2р.н.

ТОВ «ФК «Біостимулятор»

15

ТОВ «АВА»

15

ТОВ «Одеський олійноекстракційний завод»

15

ТОВ «Ремос»

1-3

1-3

1-3

ТОВ «Велес»

10-15

3-5

3-5

3-5

3-5

ПРАТ «Лакталіс-Миколаїв»

2-3

2-3

2-3

ТОВ «АВА»

15

10

10

10

10

Кількість місць

12

м+м+ж+р

3

4

4

Перелік базових договорів на практику студентів

спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

Назва підприємства

І

ІІ

ІІІ

СТОВ «Агрофірма Петродолинське»

8-10

ТОВ «АВА»

10

10

Кількість місць

9

8

8

Перелік базових договорів на практику студентів

спеціальності 181 Харчові технології (за СВО «Магістр»)

Контроль якості та безпечності у харчовій промисловості

Назва підприємства

Маг

1р.н.

Маг.

2р.н.

ТОВ «АВА»

2-3

2-3

ТОВ «Гормолзавод»

9-15

9-15

ПРАТ «Лакталіс-Миколаїв»

2-3

ТОВ «АВА»

10

10

Кількість місць

4

14