ПРО КАФЕДРУ

Основним пріоритетом діяльності колективу кафедри технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси є поглиблення фундаментальної та спеціальної підготовки студентів, орієнтація їх на світовий рівень розвитку галузі.0-02-04-093c5b7f9214f30349633f9364ebb4c56b973c75714344181aa31fb12bc0cae4_full

Кафедра має для підготовки фахівців необхідні лекційні приміщення, хімічні лабораторії, лабораторії технології молока і молочних продуктів, лабораторії технології жирів та парфумерно-косметичних засобів, аудиторії для проведення практичних занять і консультацій з курсового та дипломного проектування та матеріальну-технічну базу.

Висококваліфікований професорсько-викладацький склад кафедри активно працює над вдосконаленням і розширенням навчально-методичної бази спеціальних дисциплін, введених до нових навчальних планів.

Викладачі кафедри мають високий професійний рівень знань, великий досвід викладацької роботи та тісні зв’язки з передовими підприємствами молокопереробної галузі. Кафедра технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси є членом Спілки молочних підприємств України, членом Асоціації українських виробників «Морозиво та заморожені продукти», членом Асоціації молочників Одеського регіону, членом Асоціації “Укроліяпром”, членом асоціації “Парфюмерія і косметика України”.

clipboard_imageMainPage1clipboard_image2clipboard_image

За останні 10 років своєї історії кафедра поширила науково-технічне співробітництво з провідними фірмами та вищими навчальними закладами харчового профілю Східної та Західної Європи. Партнерами такого співробітництва є: Варміно-Мазурський університет харчових технологій (Польща), Опольський університет (Польща), Пловдивський університет харчових технологій (Болгарія), «Пармалат» (Італія), «Хрістіан Хансен» (Данія), «Альче Мофін Груп» (Італія), «Тетра Пак» (Швеція), «Суперіор» (Польща), «Агро-Ханса» (Польща), «Обрам Дейрі» (Польща), «Вздухотехніка» (Словакія), «Нутрітек» (Росія), «Мілфор» (Польща), ВАТ «Вілмарк Україна СНГ» (Сінгапур).

Практична підготовка студентів та стажування викладачів кафедри проводиться на базових молокопереробних та олійно-жирових підприємствах, які є лідерами у галузі: ТОВ «Данон Дніпро», ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат», ПАТ «Баштанський сирзавод», ПАТ «Золотоніській маслоробний комбінат», ПАТ «Кременчуцький міськмолзавод», ТОВ «Гормолзавод №1», ПАТ «Юрія», ТОВ «АВА», ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», ТОВ «ОІЛПРОДАКШЕН», ПрАТ «ВОЛИНЬХОЛДИНГ» тощо.

На кафедрі є всі умови для здійснення навчального процесу та науково-дослідницької роботи студентів. Кафедра має необхідне обладнання та інгредієнти для організації виробництва молочних, олійно-жирових і косметичних продуктів.