Вакансії на роботу

«Криворіжський молокозавод № 1»

ПАТ «Криворізький міськмолокозавод 1» пропонує до розгляду наступні вакансії:

1.​ Майстер з виробництва продукції з незбираного і кисломолочної продукції. Робота позмінна, з нічними змінами. Оплачувана відпустка 28 календарних днів.
2. Апаратник пастеризації та охолодження молока. Робота позмінна. Оплачувана відпустка 28 календарних днів.
3. Апаратник виробництва кисломолочних та дитячих молочних продуктів. Робота позмінно. Оплачувана відпустка 28 календарних днів.

4.​ Апаратник пастеризації (вершки, сметана). Робота позмінна, без нічних змін. Оплачувана відпустка 28 календарних днів.
5. Технолог. Робота позмінна, без нічних змін. Оплачувана відпустка 24 календарних дня.
6. Професія налагоджувальника устаткування у виробництві харчової продукції. Робота позмінна, без нічних змін. Оплачувана відпустка 24 календарних дня.

Чекаємо Вас за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Окружна, 9.

тел. (056) 409-21-70

____________________________________________________________________________________________________

Білоцерківська агропромислова група

Білоцерківська агропромислова група – це виробнича компанія, до якої входять: ПП «Білоцерківська агропромислова група» та ТОВ «Білагро».Компанія забезпечує розвиток сучасною комплексу по виробництву високоякісних, екологічно чистих, натуральних продуктів харчування, працює в замкненому циклі виробництва і контролює всі етапи виробництва – від поля до столу споживача, знаходиться в центрі Полтавщини. ПП «Білоцерківська агропромислова група» – це підприємство з переробки молока (250 т/добу), яке має досвід роботи з 1960 року. Напрямком роботи підприємства було і є виготовлення лише натуральних продуктів. Основні види продукції: масло солодковершкове Екстра 82,5% і Селянське 72,6% жиру; масло Шоколадне 62,0% жиру; спреди солодковершкові Полтавчанка 72,5% та 61,5% жиру; суміш рослинно-вершкова «Святкова» 72,5% жиру; сири кисломолочні: 9%, 5% жиру та нежирний; сиркова маса з родзинками 8% жиру та з ваніліном 8% жиру; сирок солодкий з родзинками 8% жиру таз ваніліном 8% і 23% жиру; сири плавлені: ковбасні копчені класичні та з кмином, пастоподібні (в асортименті) та скибкові (в асортименті); сир розсільний «Бринза» 45% жирності: класичний та з паприкою; казеїн технічний (вищого ґатунку); сухе знежирене молоко.

Вказані потужності щодня забезпечують молокозавод молоком ґатунку екстра в кількості 25 т. Молокопереробне підприємство оснащене сучасним технологічним обладнанням, яке дає змогу забезпечити споживачів стабільно високоякісною продукцією, що має оригінальну упаковку, гарний товарний вигляд та зберігає високі смакові якості. На підприємстві впроваджена і діє система управління якістю згідно ДСТУ ISO 9001:2009 та система управління безпечністю харчових продуктів згідно ДСТУ 4161-2003. Продукція, що виробляється підприємтвом, внесена до реєстру натуральних продуктів.
ПП «Білоцерківська агропромислова група» в Полтавському та Харківському регіоні є лідером з продажу масла, займаючи в даному сегменті понад 50%. Також, наша продукція представлена в м. Київ та Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Сумській, Черкаській, Чернігівській областях.
В торгівельних мережах: «Брусничка», «Велмарт», «Восторг», «Варус», «Екомаркет», «Караван», «Класс», «Метро», «Рокфор», «Рост», «Фоззі», «Фора», «Фуршет».

Шановні СТУДЕНТИ ТА ВИПУСКНИКИ!

Для поповнення кадрового резерву підприємства та сприяння професійному зростанню молодих спеціалістів ПП «Білоцерківська агропромислова група» оголошує набір студентів старших курсів та випускників ЗВО таких кваліфікацій, як технолог молочної промисловості, інженер-технолог молока та молочних продуктів, майстер виробництва молочної продукції, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, оператор сушильних установок, апаратник згущення молока та іншої молочної сировини, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, оператор розфасовувально-пакувального автомата, виробник сиру, апаратник пастеризації та охолодження молока, а також всіх бажаючих відвідати наше підприємство для отримання детальної інформації про виробництво та розгляду пропозицій на подальшу співпрацю.

ПП «Білоцерківська агропромислова група» завжди відкрита для тісної співпраці, є надійним роботодавцем для всіх випускників ВНЗ, адже щороку близько 15 молодих спеціалістів працевлаштовуються і розпочинають свою професійну трудову діяльність на нашому підприємстві. Робота на цьому підприємстві дає їм змогу працювати над цікавими проектами, постійно розвиватися, вдосконалювати своє вміння та дізнаватись багато нового, а не бути просто вузьким спеціалістом певного напрямку.

Студентам-практикантам надаються: житло, привезення працівників на роботу та з роботи.Молодих спеціалістів забезпечуємо: соціальними гарантіями, гідною заробітною платою, достойним житлом (гуртожиток) та можливістю кар’єрного росту.

Основні критерії відбору: проходження практики на виробництві; готовність до переїзду при необхідності; бажання працювати за спеціальністю; цілеспрямованість і наполегливість у досягненні мети.

Студенти, які бажають розпочати свою трудову діяльність на ПП «Білоцерківська агропромислова група», присилайте свої резюме на e-mail: info@biagr.com.ua.

Ми готові надати шанс фахівцям на вдалий старт та розвиток кар’єри!
Шановні студенти, сподіваємося на Вашу активну участь!
Бажаємо Вам успіхів у пошуках роботи!

Полтавська область, 38340, Великобагачанський район, с. Білоцерківка, вул. Леніна, 28.
Тел./факс: (05345) 9-13-39, (0532) 65-30-05, (044) 360-82-87.
E-mail: info@biagr.com.ua
Web-site: www.biagr.com.ua

____________________________________________________________________________________________________

Любашівський м’ясомолочний комплекс

На Любашівський м’ясо-молочний комплекс Одеського м’ясокомбінату потрібні випускники академії, наступних спеціальностей:
Технології зберігання, консервування та переробки м’яса;
Технології зберігання, консервування та переробки молока.

Бажаючі жити і працювати в с.м.т. Любашівка на час роботи забезпечуються житлом (за результатами співбесіди).

Телефон: 0984258252
Email: cheban_igor@ukr.net

____________________________________________________________________________________________________

ВАТ “Дніпропетровська продовольча компанія “Вайз”

Компанія ВАТ “Дніпропетровська продовольчва компанія “Вайз” приймає на роботу випускників технологів і механіків харчового виробництва.

ВАТ Дніпропетровська продовольча компанія Вайз (1992) www.waiz.com.ua з 1993 р виробляє швидкі сухі сніданки ТУ У 15.8-14354983-017 на основі екструзійних технологій.
У 1998 році ТОВ ДПК Вайз приступило до випуску екструзійних каш швидкого приготування (24 види) та, за тим, дитячого харчування для дітей з 6ти місячного віку (6 видів).
Одночасно ми стали виробляти і обладнання, на якому самі працюємо, на продаж.
За останні три роки ми продали близько 100 екструзійних ліній різної конфігурації в Україні, СНД, США, Алжир, ЄС. Поставивши одну зі своїх ліній на завод дитячого харчування Корбі в столицю Туркменістану р Ашгабад в 2012 р, ми стали підтримувати регулярні ділові відносини, як з керівництвом заводу Карпі, так і з ГО харчової промисловості Туркменістану.

ВАТ Дніпропетровська продовольча компанія Вайз
49083, Україна, м Дніпро, вул. Собінова, 10
тел. +380 (056) 725-1277, ф. 725-1282
E-mail: waiz@waiz.com.ua; http://www. waiz.com.ua

_________________________________________________________________________

ПАТ «Пологівський олійноекстракційний завод»

ПАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» – сучасне високотехнічне підприємство з повним циклом виробництва: від попередньої підготовки насіння до остаточного очищення олії методом дезодорації і розфасування її в полімерну тару.

До складу заводу входять такі підрозділи:
– підготовчий цех, в якому проводиться відділення лушпиння, пресування і первинне очищення олії;
– олійноекстракційний цех, де проводиться остаточне вилучення олії із макухової крупки методом екстракції;
– цех рафінації, де вся одержана олія підлягає спеціальному очищенню;
– цех розфасування олії.

Підприємству потрібні випускники по наступних спеціальностях:
– технологія жирів і жирозамінників.

Умови оплати праці, житлові умови уточнюються в ході попередньої співбесіди випускника з керівництвом підприємства.

Адреса: 70600, Запорізька обл., м.Пологи, вул. Ломоносова, 36
Телефон: (06165)2-31-91
Факс: (06165)3-11-00
E-mail: mail@mezpology.zp.ua

_______________________________________________________________________________________________

Компанія «Кернел»

Компанія «Кернел» лідер АПК України запрошує студентів-випускників ОНАХТ без досвіду роботи на роботу.

Наші основні вимоги:
готовність працювати повний день;
– бажання навчатися;
відповідальне ставлення до роботи;
готовність до переїзду на активи компанії (Бандурський МЕС / Іллічівський МЕС / Полтавський МЕС).

Житло / офіційна ставка / можливість кар’єрного росту Вам гарантована!

Телефон: (095) 272-39-11 – Марія
Официальный сайт компании: www.kernel.ua

_______________________________________________________________________________________________