Конкурс “Барбекю”-18.10.2014

Опубліковано на: Жовтень 18, 2014

2

18 жовтня в Одеській національній академії харчових технологій відбувся кулінарний конкурс “Барбекю”.

У конкурсі брали участь команди спеціальностей «готельно-ресторанна справа», «технології харчування», «технології продукції оздоровчого та профілактичного призначення» та команда Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу. Конкурс оцінювався професійним журі у складі ректора, деканів, а також почесних гостей.

3

Зі словами привітання виступив ректор Одеської національної академії харчових технологій, заслужений діяч науки і техніки, д.т.н., професор Богдан Вікторович Єгоров. На заході були присутні проректора, директора інститутів, декани факультетів, викладачі та студенти академії. Наш факультет технології і експертизи харчових продуктів і парфумерно-косметичних засобів, а також кафедра технології молока, жирів і парфумерно-косметичних засобів також брала участь в цьому профорінтаційному заході.

1

До свята приєднались студенти Механіко-технологічного технікуму Одеської національної академії харчових технологій.

Розділили з нами наше свято 11-класники з різних шкіл, ліцеїв м.Одеси та їх батьки. Тут вони змогли дізнатися про кожний факультет та спеціальності, отримати корисну та необхідну інформацію для вступу в ОНАХТ, а також повною мірою відчути дух торжества, спробувати різні страви учасників.

6

Протягом 2 годин конкурсанти готували страви в трьох номінаціях. Після презентації та оцінки журі були визначені призові місця учасникам конкурсу. Конкурси, дегустації, майстер-класи та презентації прекрасно доповнювалися виступами талантів Одеської національної академії харчових технологій.