День відкритих дверей – 27.09.2014

Опубліковано на: Вересень 28, 2014
27 вересня 2014 року в Одеській національній академії харчових технологій відбувся День відкритих дверей Технологічного інституту харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова. Інститут охоплює такі факультети:
  • Факультет технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів і біопалива;
  • Факультет технології та експертизи харчових продуктів і парфумерно-косметичних засобів;
  • Факультет технології вина, консервованих продуктів і товарознавства;
  • Факультет інноваційних технологій харчування, ресторанно-готельного і туристичного бізнесу.

сайт

photo_25photo_5
На зустрічі з абітурієнтами були присутні декани факультетів, які більш детально розповіли про спеціальності і спеціалізації. Були представлені презентації всіх спеціальностей, за якими навчаються студенти інституту, зустрічі з викладачами, випускниками, студентами, екскурсії по лабораторіях і комп´ютерним класам, конкурси.

hYvbzcP_zTk