Туристий перехід по трасі “Здоров’я”

Опубліковано на: Травень 18, 2016

315 квітня 2016 року в ОНАХТ пройшов традиційний туристичний перехід по трасі «Здоров’я». Учасниками туристичного переходу вздовж берега моря з кінцевим пунктом на пляжі «Чкаловський» стали студенти першого та другого курсів ОНАХТ зі своїми кураторами. 1Похід проходив під девізом «Кинь сигарету – піди в похід», протягом якого учасники із задоволенням обмінювали цигарки на цукерки як символ переходу на більш здоровий спосіб життя.

Туристичний похід продовжився на пляжі «Чкаловський» конкурсно-розважальною програмою, яка включала спортивні змагання та естафети, 2перетягування каната, заплив «моржів» та показові виступи. Конкурсна частина заходу закінчилася вітальною промовою деканів факультетів та проректора з виховної роботи Кананихіної О.М., 11LDbg-qDMT8нагородженням переможців за всіма номінаціями і врученням призів. Заходу сприяла дуже гарна сонячна тепла погода, тому веселий позитивний настрій супроводив усіх присутніх. Дякуємо всім студентам, викладачам та гостям за активну участь!