Академічна мобільність
Академічна мобільність – можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти (науковій установі) на території України чи поза її межами.
Протягом останніх років ОНТУ значно розширив напрямки міжнародної діяльності і впевнено тримає курс на інтеграцію до європейського простору вищої освіти. Щороку ОНТУ пропонує безліч можливостей отримати безцінний досвід, збагати свої мовні навички та підвищити рівень знань професійного спрямування у провідних університетах світу. Найпопулярнішими програмами серед студентів, аспірантів і викладачів ОНТУ традиційно є програми ЄС ErasmusMundus, програма ім. Фулбрайта, стипендії Німецької служби академічних обмінів DAAD, стипендії Китайського Уряду, програма обміну UGRAD, навчання у літніх школах та багато іншого.
Міжнародні стажування для науковців, викладачів та студентів
Міжнародна практика студентів
Міжнародні проєкти
Відділ міжнародних грантів та академічної мобільності
Освітня програма “Контроль якості і безпечності у харчовій промисловості”, за якою викладачі кафедри Технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси вже четвертий рік поспіль готують магістрів із впровадження системи НАССР на підприємствах харчової промисловості, відкриває широкі можливості для студентів!!! Відкрита заочна форма навчання за цією програмою для фахівців груп НАССР харчових підприємств!!!!
У вересні-жовтні 2021р. – дружній колектив українських студентів у рамках міжнародної практики опановує у лабораторіях факультету аграрної інженерії і автотранспорту Державного аграрного університету Молдови технології сирів із застосуванням новітнього лабораторного обладнання, встановленого завдяки програмі Еразмус+ Ag-lab!!!
Щиро радіємо за наших магістрантів Ірину Баліну та Олександра Свайкіна, які у рамках цього проекту мають можливість удосконалювати практичні навички і вивчати роботу сучасного лабораторного обладнання!