Відкриті лекції

25 квітня 2024р.у форматі он-лайн для здобувачів та працівників Фахового Механіко-технологічного коледжу професором кафедри Ткаченко Наталією Андріївною була проведена відкрита лекція на тему: «Мікробіом шкіри: міфи та реальність».

Відкрита лекція для студентів ФМТК проф. Ткаченко Н.А.

02 квітня 2024р.у форматі он-лайн для здобувачів та працівників ОНТУ була проведена лекція лікарем-ветсанекспертом Одеської обласної лікарні ветеринарної медицини Держпродспоживчої служби України Фоткою Іриною Григорівною на тему: «Організація внутрішніх аудитів на харчових підприємствах».

08 березня 2024р.у змішаному форматі для здобувачів та працівників ОНТУ менеджером-технологом молочного напрямку ТОВДаніско УкраїнаМакаренко Мариною Сергіївною була прочитана лекція на тему: “Психротрофи та бактеріофагизагроза при виробництві молочних продуктів”.

10 жовтня 2023р. завідувачем кафедри, доцентом Скрипніченко Дмитром Михайловичем була проведена відкрита лекція для здобувачів Фахового Механіко-технологічного коледжу на тему: “Сучасні тенденції виробництва та споживання молока в Україні та світі”.

09 жовтня 2023року директором з виробництва ТОВ «СИРИ ПОДІЛЛЯ» Сухиною Ігорем Сергійовичем для здобувачів Одеського національного технологічного університету та Фахового Механіко-технологічного коледжу була проведена лекція на тему: “Основи виробництва сиру Моцарела в умовах міні виробництва

09 серпня 2023 року проведена відкрита лекція доцентом кафедри технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси Котляром Євгенієм Олександровичем з дисципліни Науково-практичні основи технологій молока та жирів на тему: «Науково-практичні основи технологій отримання рослинних олій». Для здобувачів спеціальності 181 «Харчові технології» за освітньою програмою «Технології молока, жирів і продуктів для індустрії краси».

21 березня 2023р. – відкрита лекція на тему «Технологія отримання рослинної олії та макухи з ядер фруктових кісточок»

19 жовтня 2021 року: новітні технології у вивченні світового досвіду технологій переробки молока у сир Чеддер зі студентами 4 курсу денної форми навчання спеціальності 204 “Технологія виробнитцва і переробки продукції тваринництва” – цікаво та наглядно !!!

   

 

29 квітня 2022р. – відбулася онлайн відкрита лекція на тему: “Стан молокопереробної галузі України і країн ЄСдля студентів і викладачів кафедри Технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси ОНТУ та студентів Механіко-технологічного коледжу ОНТУ, яку прочитала випускниця нашої кафедри Оксана Омелянюк-Вовчкова, яка сьогодні живе і працює у молокопереробній галузі Німеччини.

 
 
 
 

Відкрита лекція головного технолога Гормолзавод №1 Валентини Михайлівни Севастьянової на тему: “Переробка молока екстра та вищого гатункуз прямим включенням із стін заводу (26.03.2021р.)

Відкрита лекція_на темуБілки молока

ВЕБІНАРИ

12 липня 2022р. – вебінарЕліксир молодості або факти про йогурт, про які Ви не здогадувалися

 

Косметика є невід’ємною частиною життя кожної людини з її перших днів: крем, шампунь, мило, зубна паста. Популярною стала косметика з позначкамиЕКО”, “БІО”, “NaturalтаOrganic”, при цьому виробники заявляють, що ці продукти безпечні для здоров’я. Що ж є косметика з тим чи іншим позначенням? Як не заплутатися у різноманітності наданих стандартів і точно знати, що ми купуємо? На всі ці та багато інших питань ви знайдете відповіді на нашому вебінаріОсновні відмінності міжЕКО”, “БІО”, “NaturalтаOrganic“ косметикою”, який відбудеться у вівторок 21червня 2022р. у 19-00 в форматі ZOOM-конференції.

Дізнатися, які різновиди сиру можна поєднувати, як його правильно нарізати і з чим подати, якими фруктами і соусами варто доповнити Ви можете на нашому Вебінарі « Культура споживання сиру», який відбудеться у п’ятницю 10 червня 2022р. у 19-00.

27 жовтня 2022р. в режимі он-лайн конференції відбувся вебінар на тему: “Годівля великої рогатої худоби”

Вебінар на тему: “Годівля великої рогатої худоби