Туристичний перехід – 04.10.15

Опубліковано на: Жовтень 6, 2015

8dXRJdBqx5g4 жовтня 2015 року в ОНАХТ пройшов традиційний туристичний перехід по трасі «Здоров’я». Організований кафедрою фізичного виховання, захід настільки зацікавив і полюбилося студентами, що стало щорічним, і в цей раз було присвячений Дню працівників освіти. 6qx6IrKFLK0Учасниками туристичного переходу вздовж берега моря з кінцевим пунктом на пляжі «Чкаловський» стали учні першого та другого курсів ОНАХТ зі своїми кураторами. Похід проходив під девізом «Кинь сигарету – піди в похід», протягом якого учасники із задоволенням обмінювали цигарки на цукерки як символ переходу на більш здоровий спосіб життя.

1Туристичний похід продовжився на пляжі «Чкаловський» конкурсно-розважальною програмою, яка включала конкурс «девізів» між студентами одинадцяти факультетів ОНАХТ, спортивні змагання та естафети, перетягування каната, заплив «моржів» та показові виступи. Tg7aK_BUuj0Конкурсна частина заходу закінчилася вітальною промовою деканів факультетів та проректора з виховної роботи Кананихіної О.М., нагородженням переможців за всіма номінаціями і врученням солодких призів. Заходу сприяла дуже гарна сонячна погода, тому веселий позитивний настрій супроводив усіх присутніх. Дякуємо всім студентам, викладачам та гостям за активну участь!