04.10.2014 – Виробляємо “згущенку” на парах
Опубліковано на:
Жовтень 4, 2014
Сьогодні на кафедрі молока, жирів і парфумерно-косметичних засобів на парах у 4 курсу пройшло дуже цікаве лабораторне заняття – ми виробляли згущене молоко з цукром на лабораторній вакуум-випарній установці. Яка ж вона була смачна, що просто пальчики оближеш і зовсім не відрізняється від виробленої на підприємстві! 🙂
![сайт1](https://tm.ontu.edu.ua/wp-content/uploads/2014/10/сайт1.jpg)
![сайт3](https://tm.ontu.edu.ua/wp-content/uploads/2014/10/сайт3.jpg)
![сайт4](https://tm.ontu.edu.ua/wp-content/uploads/2014/10/сайт4.jpg)
В учбовій лабораторії Д-111 студенти дуже детально ознайомилися з технологією виробництва згущеного молока з цукром та провели оцінку якості виробленого продукту.
Коментарі закриті