День відкритих дверей
Posted on: March 2, 201422 February 2014 year в стінах Одеської національної академії відбувся позачерговий День відкритих дверей.
Була представлена інформація про всі факультети і спеціальності. Детальніше ознайомитись з майбутньою професією можна було, спілкуючись з деканами факультетів. Department of milk technology, жирів і парфумерно-косметичних засобів не стала винятковою. Додатково проводились екскурсії по кафедрі для всіх бажаючих, була проведена дегустація молочних продуктів і підготовлена презентація спеціальності.
Comments are Closed