День кафедри 11.04.2014
Posted on: April 12, 201411 April 2014 year at the department of milk technology, жирів і парфумерно-косметичних засобів пройшов День кафедри!
Наші гості свята познайомилися зі студентським життям в теплій дружній атмосфері! Ми показали, як ми вміємо відпочивати і веселиться, які у нас є таланти. Розпочалося свято вступним словом завідуючої кафедри, prof. Ткаченко Наталії Андріївни. Була представлена презентація на тему “Історія кафедри”. Потім були вітання студентів всіх курсів навчання у вигляді веселих пісень, віршів, присвячених кафедрі і викладачам, різноманітних відеороликів та сценок із студентського життя. Після чого були підготовлені цікаві конкурси для студентів молодших курсів. Студенти піднесли кафедрі подарунки та квіти викладачам.
День кафедри – це той час , коли студенти і викладачі можуть відпочити від навчання і насолодиться святом, взяти участь у конкурсах, зануриться в атмосферу дружби і тепла.
На закінчення свята відбулося куштування смачного тортику, який подарували кафедрі студенти.
Спасибі всім студентам і викладачам за участь і допомогу в організації свята.
Comments are Closed